Ольга Cинтерева

Ольга синтерева народилася в 1994 році в місті Казані. Надалі перебралася з матір’ю, яка присвячувала багато свого часу вихованню дочки, в Москву. Навчалася в школі № 1406 і № 1441. Посилено займалася англійською мовою, великим тенісом і музикою. Після закінчення школи, вступає в РЕУ ім. Плеханова, де бере участь в університетському конкурсі краси. Не займає перше місце, але відзначається скаутами модельних агентств, які організовують їй перші зйомки.

Водночас Ольга Сінтюрева робить і перші кроки в ескорт-бізнесі. Хороші комунікативні навички, вміння до себе розташувати співрозмовника в поєднанні з цікавими зовнішніми даними та юним віком (Синтюревой тоді було лише 17 років) дозволяють їй швидко домогтися успіху. Ольга спеціалізується на сегменті віп-клієнтів. Дуже швидко робота в індустрії супроводу заможних чоловіків стає для неї основним заробітком. Тим більше статус моделі, дозволяє вдало камуфлювати цей рід діяльності. Тим не менш, час від часу Ольга знімається для різних брендів. На сьогодні в її портфоліо Faberlic, O STIN, Fruit-tella, Estel, CHIK, SarantisGroup, МЮЗИКЛ) і ін. Також знімалася в кліпах груп Zander Bleck і Мумій Троль.

Високі заробітки дозволяють Ользі багато подорожувати і вести полубогемный спосіб життя. Часу на навчання практично не залишається і Синтюрева залишає університет. Однак саме там Ольга знайомиться з іншими дівчатами. Активно пропонує їх своїм знайомим. В результаті цього потрапляє в зону уваги міжнародних ескорт агентств SPIN MODEL MANAGEMENT і WOMEN MANAGEMENT. Їх приваблює поєднання юного віку моделі зі значним досвідом і готовністю до виконання всіх примх клієнтів. Своєрідний джек-пот Ольга зриває в 2015 році, коли агентство WILHELMINA Dubai запрошує її на тривалий термін в ОАЕ в гарем одного з місцевих шейхів.

По закінченню терміну договору, Ольга Синтюрева приймає рішення повернутися в Москву. Де за рахунок старих зв’язків відновлює свою клієнтську базу. До переліку її постійних спонсорів потрапляють політики, представники великого бізнесу та шоу-бізнесу. Ольга також активно працює з контингентом кавказьких чоловіків. Їй також вдається формально зайняти посаду фахівця в Держінспекції з нерухомості.

Гучну і скандальну славу Ольга Синтюрева набуває влітку 2018 року, коли разом зі своїм новим коханим Ібрагімом Дудаєвим, виносить з сейфу одного з клієнтів 22 млн рублів. За даним фактом було порушено кримінальну справу. На даний момент Ольга Синтюрева знаходиться під домашнім арештом.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *