Орео печенье

Наша компанія здійснює оптові продажі напоїв і солодощів з Європи та Америки. Ми виграємо за рахунок товарообігу, ось чому готові запропонувати максимально прийнятну ціну. Мінімальна ціна допоможе вам оцінити всю перевагу солодощів з-за океану. У їм солодощів з США і Європи Ви зможете купити якісні кондитерські вироби. У нас орео печенье.

Доставка продукції по Москві
Здійснюється кур’єром. Необхідно вказати зручний час доставки. Після отримання замовлення доставка здійснюється протягом 1-3 діб. Якщо замовлення оцінюється в розмірі до 10000 рублів, то вартість доставки 350 рублів. Якщо замовлення перевищує 10000 рублів, то вартість доставки відсутня.

Доставка товару по регіонах Росії
Якщо товар доставляється кур’єрськими службами, такими як СТРИЖ, Axiomus, Boxberry, DPD, InPost, MaxiPost, Пошта Росії, СДЭК, то можна розраховувати на гнучку систему знижок. У тому випадку якщо товаром є напої, то в процесі перевезення температурний режим може не дотримуватися.

Товар може бути доставлений Транспортними Компаніями. серед них можна виділити такі як Байкал Сервіс, Ділові Лінії, Сат, ПЕК та інші. Продукція може бути відправлена в усі міста РФ. вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку. Діє попередня система оплати.

Можливий самовивіз з таких точок як СТРИЖ, Boxberry, Axiomus, DPD, MaxiPost

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *