Отдых на горьковском море

Відпочинок на Горьківському морі принесе людині чимало приємних вражень. Провівши його на базі Хаскі-Хаус, людина захоче повернутися сюди знову. База розташована в мальовничому місці, оточеному лісом і водоймами. Вирушаючи на Горьківському морі влітку — Ви отримуєте відмінну можливість набратися сил і зарядитися енергією природи. В залежності від своїх уподобань, кожен відпочиваючий знайде собі заняття по душі. У нас отдых на горьковском море.

Любителі водних прогулянок можуть прогулятися на яхті або каяках по водосховищу. Більш активні туристи можуть покататися на велосипедах по спеціально прокладених навколо бази маршрутами. Не залишаться вони байдужими і до спортивного майданчику, на якому можна весело провести час зі своїми однодумцями.

Любителі піших прогулянок і розміреного відпочинку зможуть насолодитися прогулянками по лісі. База хаскі-Хаус-це справжній рай для любителів збору лісових дарів. Адміністрація надає можливість кожному бажаючому набрати козуб з лісовим урожаєм.

А ще Горьковському морі-це дивовижна рибалка. Турист може скористатися вудками і ловити рибу з берега моря. Любителі водних прогулянок можуть порибалити на човні вгорі річки Південь або на самому Горьківському водосховищі.

Турист може відправитися на пішу прогулянку з собаками породи хаскі, яких на базі більше 30 штук. Відобразити всі моменти прогулянки можна, замовивши професійну фотосесію у співробітників бази.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *