Очаг

Компанія ТОВ» Затишний дім » на правах офіційного дилера компанії виробника електричних камінів і аксесуарів Royal Flame, рада вам представити весь модельний ряд електрокамінів і порталів!

У нашому інтернет магазині ви завжди присутні цікаві пропозиції для будь-якого покупця, який хоче собі придбати додому красивий і в той же час не дорогий електрокамін Royal Flame! Унас найкращі очаги недорого.

Застосування електрокамінів Роял Флейм може бути різноманітним: вдома, в квартирі, у вітальні, на дачі, в заміському будинку, в готелі, в холі, є моделі камінів, які можна повісити на стіну або вмонтувати в стіну!

Наші менеджери допоможуть Вам вибрати електрокамін за Вашим запитом, підібрати певний розмір, колір і стиль каміна. Так само у нас представлені Каминокомплекты Royal Flame (вогнище + портал) за дуже хорошими цінами. Дорогі відвідувачі нашого сайту: Звертаємо Вашу увагу на те, що вся інформація (опис, характренистики виробів, включаючи ціни) на сайті royal-flame-elektrokamin.ru носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями Статті 435 і 437 (2) Цивільного кодексу РФ. Компанія Royal-Flame залишає за собою право на зміну конструкції і ціни без попереднього попередження. Угода користувача.
Ваше замовлення, включаючи вартість і наявність товару, буде підтверджений нашим менеджером за допомогою телефонного дзвінка на номер, вказаний Вами при замовленні.
Використання матеріалів з інтернет-сайту royal-flame-elektrokamin.ru, повністю або частково, без дозволу заборонено. Дякуємо Вам за розуміння.