Палки для скандинавской ходьбы

Палиці для ходьби
Для пересування по нерівному покриттю під час турпоходів або під час занять скандинавської ходьбою застосовуються трекінгові, або скандинавські палиці.

Телескопічні палиці для ходьби
Особливістю конструктиву такого спорядження є розкладний механізм. Завдяки цьому виріб можна компактно упакувати і без праці транспортувати. Виготовляють їх з легких, але міцних матеріалів, а витонченість і красивий дизайн порадують будь-якого туриста і зроблять подорож приємним. Купіть трекінгові палки у нас, а також підберіть необхідні комплектуючі до них – наконечники, ковпачки та кільця. У нас палки для скандинавской ходьбы.

Так само у величезному асортименті палиці для скандинавської ходьби.

У Вертикалі присутні міцні і бюджетні бренду: Венто, Трамп, зарубіжні BD і Salewa. У нас є прокат як гірськолижного, так і сноубордичного спорядження, а так само похідного туристичного.

«Вертикаль»- це не тільки роздрібний магазин, але і оптовий . Для оптових клієнтів у нас передбачена система знижок і особливих умов.

«Вертикаль» сьогодні-це постійний спонсор і активна підтримка багатьох проведених заходів, спортивних і аматорських змагань, фестивалів, конкурсів з альпінізму ,скелелазіння, гірській техніці та ін.
«Вертикаль» -це спортивний магазин, який протягом багатьох років з моменту відкриття (1997 рік) допомагає і буде допомагати кожній людині знайти себе з допомогою навколишнього нас природи , чудової краси гір, похідного життя, морського вітру і всього ,що пов’язане з подорожами.

Магазин «Вертикаль» -це найкраще спорядження і хороша компанія !

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *