Паркетная доска

Barlinek-в асортименті даної паркетної дошки присутній кілька колекцій, включають в себе односмуговий і трьохсмуговий дошки. Благородні породи деревини дозволяють створювати унікальний дизайн паркетних дощок. Гарантійний термін служби становить 30 років. У нас паркетная доска казань.

Tarkett-паркетна дошка проводиться вже більше 120 років міжнародним концерном з виготовлення різних видів підлогових покриттів. Дизайнерські колекції розкривають красу текстур натурального дерева. В даній паркетній дошці використовується добірна цінна порода високої твердості, а часом дуже рідкісна і ексклюзивна:дуб, ясен, бук, махагон, мсаса, горіх, мербау та ін. Відрізняється відтінком і текстурою, підлоги таркетт стійкі до зносу і володіють унікальною стійкістю до зовнішніх впливів (ультрафіолет, вологість, побутова хімія, температура).

Polarwood — дочірнє підприємство фінського концерну Karelia-Upofloor, яке знаходиться в Росії. Компанія Focuswood пропонує паркетну дошку Polarwood (Поларвуд) найвищої якості, для виробництва якої використовуються тільки натуральні матеріали. Виконаний в широкій колірній гамі з дерева різних сортів, дана паркетна дошка ідеально виглядає в спальні і дитячій, в холі і приймальному залі. Використовуйте паркетні дошки при обробці і ви досягнете вершин дизайнерського мистецтва, створивши унікальний інтер’єр з теплим, природним звучанням.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *