Пенополистирол

Екструдований пенополистирол – це один з найпопулярніших будівельних матеріалів з унікальними теплоізоляційними якостями, аналогів якому в світі немає. Це екологічно чистий продукт, виготовлений під високим тиском і впливом постійної температури, який зовні виглядає як плита з гранульованого полістиролу, ущільнена і легка, пориста, з закритими комірками. Завдяки такій структурі, екструдований пінополістирол дозволяє істотно полегшити будівельну конструкцію, знижує витрата інших матеріалів і тим самим зменшує собівартість будівлі, що зводиться.

Де застосовується
Утеплення екструдованим пінополістиролом широко використовується в будівництві житлових, складських і промислових будівель. Він використовується при монтажі фундаментів і цокольних приміщень, при облаштуванні дахів будівель, лоджій, веранд і балконів, в оформленні та теплоізоляції фасадів, обробці та декоруванні приміщень та ін.

Переваги застосування ЕПП
Основною перевагою даного матеріалу є його високі теплоізоляційні якості, не мінливі навіть після тисячного відтавання і заморожування. Крім того даний матеріал:

довговічний: термін його експлуатації перевищує 100 років;
хімічно стійкий і біологічно інертний;
здатний витримувати навантаження до 35 тонн на 1 кв. м;
забезпечує гідроізоляцію приміщення;
володіє високими шупоглощающими і водовідштовхувальними властивостями.
Екструдований пінополістирол від «Стройлэнда»
Наш інтернет магазин пропонує екструдований пінополістирол купити в Єкатеринбурзі оптом і в роздріб за вигідною ціною. Ми пропонуємо продукцію тільки кращих світових і вітчизняних виробників. Дізнатися детальніше про властивості матеріалу, умови його покупки, доставки або уточнити вартість екструдованого пінополістиролу ви можете за вказаними на сайті телефонами.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *