Пледы с логотипом

Розмір подушки може бути індивідуальний. Розміри подушок розрізняються в залежності від уподобань замовника, призначення і рекламного бюджету. При цьому самими популярними розмірами подушок з логотипом є 30х30 см і 40х40 див Такі подушки є прекрасним елементом інтер’єру, не займають багато місця і створюють значущість подарунка. У нас, Пледы с логотипом.

Треба зауважити, що на загальне сприйняття краси подушки впливає характеристики логотипу: кольору, складність вишивки і т. д. В деяких випадках ми рекомендуємо зменшити розміри, щоб не акцентувати весь дизайн на фірмовому стилі.

ФОРМА
Найчастіше подушки роблять прямокутної або квадртной форми. Але бувають звичайно і круглі подушки, а також об’ємні. Бувають і нестандартні розміри фотоподушки, а також незвичайної форми, наприклад, у вигляді тварин, промислових деталей і інших дизайнерських форм.

ДИЗАЙН
Скільки часу проводить людина уві сні? Для кожного це індивідуальний показник. Хтось може спати 5-6 годин і висипатися. А кому-то й десяти мало. Але в одному можна бути впевненим, сон – необхідна, солодка і вкрай особиста сфера життя. Для повноцінного сну необхідні кілька важливих речей: час, ліжко, постільна білизна і подушка. Саме про неї, володарки сну ми і будемо говорити в цій статті.

Трохи історії. Подушка була заснована в … Жарт. Звичайно подушку ніхто не придумував і не винаходив. Будь-який м’який предмет (солома, шкури тварин) використовувався ще древніми людьми для зручності. А ось як предмет інтер’єру подушки стали використовувати ще в стародавньому Єгипті. Подушкою пишалися господині будинків в Стародавньому Римі. Подушки прикрашали вишивкою і навіть дорогоцінним камінням. Вони не могли з’явитися в будинку у звичайних людей, тому вони задовольнялися мішком набитою соломою

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *