Помощь психолога

10 причин звернутися саме до нас:
Ми з повагою ставимося до кожного випадку. Вас ніхто не буде засуджувати, оцінювати або навішувати ярлики, в яку ситуацію ви не потрапили і з чим би ви не вирішили звернутися.
Ми постійно підвищуємо рівень свого професіоналізму. Базові вимоги до кожного фахівця, хто працює у нас-це вища профільна освіта (психологічна або медична), додаткова практична освіта, спеціалізація і досвід роботи. Всі наші дипломи можна побачити тут. І обов’язкова наявність особистої терапії і супервізії.
Ми завжди чесні у своїх компетенціях. Якщо Ваш випадок не в рамках наших професійних можливостей, ми відкрито скажемо вам про це і, якщо зможемо, то порекомендуємо куди звернутися за допомогою.
Ми ніколи не будемо рекомендувати свої послуги, якщо в них немає реальної необхідності. Дійсна допомога і подяка клієнтів за чесність нам важливіше, ніж миттєва вигода від зайвої консультації. У нас помощь психолога марина комиссарова.
Ми завжди зберігаємо конфіденційність і анонімність. Найчастіше, ми навіть не знаємо прізвищ наших клієнтів, так як розуміємо, що для когось це може бути принципово важливо.
Ми — команда професіоналів кожен у своїй галузі. Тому ми не працюємо «все з усім». Виходячи з вашого запиту ми завжди запропонуємо саме того фахівця, який компетентний саме у вашій проблемі.
Ми публічні. Ми написали багато статей і зняли багато відео. Перш ніж йти на консультацію, ви завжди можете «познайомиться» з фахівцем, почитавши його думки або побачивши його лекції/інтерв’ю. У кожному випадку адже важливий не тільки професіоналізм, але і людський фактор. Психолог повинен бути вам симпатичний, як людина — це базис, необхідний для ефективної психологічної допомоги.
Ми працюємо 7 днів на тиждень, часто навіть у свята. Ми працюємо ввечері, рано вранці і по скайпу. Ми робимо все, щоб наша консультація максимально зручно вписувалася в ваш графік.
Ми завжди відкриті для будь зворотного зв’язку. Будь-які ваші зауваження та побажання завжди будуть розглянуті: selivanova.psychologist@gmail.com
Ми фанатіємо від своєї роботи. Тих, хто просто «ходить на роботу» в нашій команді немає. Але ж, погодьтеся, завжди приємніше спілкуватися з людиною, закоханою у свою справу

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *