Предметная съемка

Предметна фотозйомка товарів використовується для демонстрації їх зовнішніх характеристик. Предметна фотографія дасть уявлення про дизайн виробу, його конструкції і особливості. Фотограф, який виконує предметну зйомку, повинен:

домогтися високої якості зображення і максимальної реалістичності;
використовувати виграшний ракурс;
підкреслити обсяг і важливі деталі об’єкта;
точно передати колір і фактуру.
Предметна зйомка буває двох основних типів: одного виробу або групи. В залежності від цього визначаються технічні прийоми. Наприклад, окрему річ ефективніше показувати на білому тлі для вашого друкованого або інтернет каталогу.

Предметна фотографія вимагає використання професійного технічного оснащення. Важлива роль відведена освітлювальним приладам. Для отримання ідеального фотознімку найчастіше використовуються джерела, розміщені в різних точках. Ключове світло виділить модель, контурний — її форму і деталі, фоновий відокремить предмет від обстановки, компенсуючий згладить контрастність.

Послуги фотографа предметної фотозйомки затребувані у видавництв, різних інтернет магазинів, власників сайтів, рекламних агентств і компаній. Перед нами ставиться завдання продемонструвати виріб, по максимуму показавши його гідності і приховавши можливі недоліки. При цьому, надаючи послуги предметної фотозйомки, фотограф обмежений в доступних художніх прийомах і техніках. Цей жанр фотографії не терпить розмиття, віньєтування, відхилень по експозиції, які в інших випадках могли б зійти за творчі рішення, ми надаємо вам технічно правильну, красиву і продає фотографію для вашого каталогу. У нас предметная съемка.

Предметна зйомка для інтернет-магазину
Послуги предметного фотографа часто потрібні власникам сайтів, що заповнюють каталоги продукції. У таких фотографій зазвичай відзначаються такі особливості:

рівний білий або світло-сірий фон,
безтіньове освітлення,
мінімальний обсяг постобробки.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *