Программа для расчета конструкций

Нас вже не дивує швидкість і складність конструкції різних споруд.і ми розуміємо, яка повинна бути точність всіх конструктивних розрахунків. Все це розраховується і перевіряється в спеціальних комп’ютерних програмах.
програмний комплекс для розрахунку конструкцій, будівель, споруд на міцність, вдало поєднує в собі інноваційні та передові технології розрахунку, широкий спектр вирішуваних завдань, швидкість роботи, зручність використання. Крім основних розрахунків програма вирішує завдання теплопровідності; Визначення пружно-геометричних характеристик поперечного перерізу стержня; розрахунки на динамічні дії; Автоматичні РСН; Облік корозії в металі; навантаження не прив’язані до сітки; Проектування і розрахунок паль в модулі грунт; Автоматичне формування 3D моделей грунта.
Фахівці, що працюють в даній програмі, повинні має спеціальне профільну освіту. а також навички роботи в комп’ютерних програмах.
 У нас Ви зможете придбати програму для розрахунку конструкціїпрограмма для расчета конструкций і отримати консультацію по роботі в ній.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *