Проект пдв

Гранично допустимий викид — це та дозволена кількість забруднюючих речовин, яка може скидати підприємство за одиницю часу.
Необхідно розробити проект нормативів гранично допустимих викидів – саме на нього орієнтуються інспектуючі органи при проведенні перевірок.
Проект ПДВ служить підставою для розрахунку плати за негативний вплив на навколишнє середовище. У нас проект пдв.

Проект нормативів ГДВ та дозволів діють протягом п’яти — семи років (залежно від регіону), але, якщо підприємство проведе модернізацію, збільшить обсяги виробництва або поміняє техпроцес, документ доведеться переробляти. Тому щорічно потрібно буде представляти в Росприроднагляд дані на пролонгацію проектів і дозволів, що містять відомості про незмінність техпроцесу і використовуваного сировини.

Мінімальна вартість проекту становить 35000 рублів. Термін розробки — 30 днів.

Навіщо розробляти проект ПДВ

Проект ПДВ необхідний, якщо у підприємства є організовані або неорганізовані джерела забруднення.
Це можуть бути: вікно або двері, ворота, стоянка автотранспорту, виробнича площадка підприємства в цілому, маршрути проведення прогрузочно-розвантажувальних робіт і перевезень, транспортні засоби підприємства, кар’єри видобутку копалин, труби, вентиляційні шахти, стічні труби для скидання вод, аераційні ліхтарі.

Викид шкідливих речовин в атмосферне повітря або шкідливий фізичний вплив на нього без спеціального Дозволу тягне за собою накладення адміністративного штрафу! (стаття 8.21 КпАП)

— на громадян — у розмірі від 2 тис. рублів до 2,5 тис. рублів;
— на посадових осіб — від 40 тис. рублів до 50 тис. рублів
— на підприємців без юридичної особи — від 30 тис. рублів до 50 тис. рублів
— на юридичних осіб — від 180 тис. рублів до 250 тис. рублів
Можливо адміністративне призупинення діяльності на строк до 90 діб.

Без обмеження підприємствами викиду шкідливих речовин екології буде завдано непоправної шкоди. Встановлення нормативів, виданих на підставі проекту, дозволяє скоротити викиди і не допустити перевищення допустимої концентрації (ГДК) шкідливих речовин.
Такий документ потрібен підприємству, тому що дозволяє: отримати дозвіл на викид шкідливих речовин, що дозволяє працювати без штрафних санкцій. Розробити заходи, спрямовані на зниження обсягу викидів, зменшивши шкоду, що наноситься природі.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *