Рагнарок

У більшості гравців всередині гільдій виникала ситуація, коли була необхідність видати або нафармить новачкові якесь цінне спорядження, а після отримання заповітних предметів гравець забивав на гру, або залишав гільдію з цим спорядженням. В такому випадку, гільдія просто витрачала свій час і сили даремно, споряджаючи пішов гравця. Я давно думав на ідеями, як зменшити ризик втрати предметів гільдією. У нас рагнарок онлайн.

Адміністрація сервера пропонувала послуги з повернення таких предметів, але це було дуже не практично, попередньо потрібно було заздалегідь внести на облік передаються предмети, а гравцеві треба було пройти якусь ненормальну тяганину для того, щоб просто віддати предмет у тимчасове користування. Та й не всі знали про таку можливість. Тому, коли з’явився час на вирішення цієї проблеми, народилася ідея створити прив’язані предмети до гільдії, які можна було б передавати тільки між членами гільдії і гильдийским сховищем. Прив’язаний предмет виділяється жовтим кольором в інвентарі, а опис виглядає ось так:

Створювати прив’язку предметів може тільки глава Гільдії при наявності гільдійського будинку 6 рівня у спеціального NPC Guild Item Intendant за невелику плату:

Через NPC можна прив’язати предмет до гільдії або відв’язати.

Припустимо, якийсь гравець користується такими предметами. Через якийсь час, він пропадає з гри. Що потрібно зробити, щоб повернути предмети гільдії? Просто виключити забив гравця з гільдії. Всі предмети повернутися самі в гільдійське сховище відразу після виключення. Аналогічно поведуть себе предмети, якщо гравець сам піде з гільдії.