Ремонт блока пневмоподвески

Компанія AMS AIRMATIC SYSTEM-професіонал в ремонті і відновленні пневмопідвісок
Необхідність виконати ремонт пневмопідвіски або повністю її замінити виникає навіть у власників найдорожчих і респектабельних автомобілів. Щоб ви могли зробити це, не турбуючись про якість, компанія AMS AIRMATIC SYSTEM готова докласти всіх зусиль. Понад 8 років ми будуємо успішний бізнес відразу в трьох країнах і готові підтвердити високий професіоналізм персоналу на практиці. Навіть складний ремонт компресора пневмопідвіски в наших центрах проводиться в короткі терміни, завдяки наявності сучасного обладнання, а також чудового технічного оснащення. Ми працюємо в Москві (Росія), Одесі (Україна), Кишиневі (Молдова), завжди готові прийняти ваш автомобіль в ремонт або на діагностику. У нас ремонт блока пневмоподвески.

Повне відновлення підвіски
Протягом восьми років наша компанія виконує відновлення і ремонт деталей пневмопідвіски. Сьогодні ми маємо повноцінним діагностичним комплексом, базою запасних частин, площами для заміни і установки, а також проведення реставраційних робіт. З нами ремонт пневмопідвіски завжди обходиться недорого, якісно і дозволяє обійтися без довгого пошуку не обходимой деталі. Ми виконуємо високотехнологічні роботи, самі займаємося підбором і навчанням персоналу, успішно розвиваємо свою справу і не збираємося зупинятися на досягнутому.
Якщо вам потрібен ремонт пневмобаллонов або інших елементів окремо, ми запропонуємо оперативне рішення проблеми, виявимо і своєчасно усунути інші можливі джерела небезпеки. Робота ведеться з автомобілями таких марок як Мерседес, Фольксваген, Порше, Ауді, Рейндж Ровер, БМВ і інших популярних брендів.

Ремонт з гарантією якості
Виконати ремонт пневмопідвіски професійно і якісно завжди готова наша команда професіоналів. В AMS AIRMATIC SYSTEM ви отримаєте:

Професійну діагностику і ремонт потрібної деталі пневмопідвіски;
Оперативний ремонт і відновлення пневмобаллона і пневмостойки, з її повною заміною при необхідності. Точне обладнання дозволить виявити несправність;
Якісний ремонт пневмокомпрессора в короткі терміни;
Вигідний ремонт амортизатора пневмопідвіски з мінімальними витратами для вас.
Якщо ви вже зіткнулися з проблемами в роботі пневматичної системи, не варто надовго відкладати візит в сервіс. Наші центри завжди відкриті для вас — приїжджайте і переконайтеся самі.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *