Ремонт телефона

Сучасні телефони – складні пристрої. Рано чи пізно будь-яка така техніка ламається. Проблема може виникнути раптово або назрівати поступово. У будь-якому випадку при підозрі на наявність неполадок потрібна діагностика телефону. Своєчасне звернення в сервісний центр в деяких випадках економить десятки тисяч рублів. Адже дрібний ремонт стільникового обходиться дешевше покупки нового смартфона. Ми розповімо сколько стоит ремонт телефона.

Якщо ви зіткнулися з однією з наступних проблем, зверніться в наш сервіс на Мітинському радіоринку:

Телефон не включається;
Пропав звук;
Є проблеми з екраном;
Сталося потрапляння води;
Є неполадки в роботі;
Не працюють кнопки.
Фахівці проведуть діагностичні заходи, з’ясують причину неполадок і усунуть їх.

Скільки коштує діагностика телефону?
Багатьох наших відвідувачів цікавить питання – скільки коштує діагностика телефону. Деякі думають, що це дорого і в спробі заощадити пробують себе в ролі майстра. Не варто цього робити! Складна «начинка» не терпить непрофесійних рук. Не маючи на руках спеціального обладнання і ПО знайти і ідентифікувати поломку неможливо, а ось нашкодити можна легко.

Безкоштовна діагностика
Ми пропонуємо безкоштовну діагностику. Потрібна допомога майстра-телефонуйте і приїжджайте! За часом вся процедура займає близько 10-30 хвилин. Якщо у телефону відсутні зовнішні пошкодження, майстер вкладеться за 30 хвилин.

Для дуже зайнятих людей наш сервіс пропонує послугу транспортування телефону кур’єром. За вашим дзвінком кур’єр приїде за вказаною адресою, забере телефон і поверне його вам відремонтованим.

Скільки коштує ремонт телефону?
Якщо в ході діагностики буде виявлена проблема, майстер запропонує кілька варіантів ремонту. Іноді можна обійтися без заміни дорогих деталей, але, якщо якийсь елемент несправний, його найчастіше міняють на новий. Найбільш ходові запчастини завжди є в наявності. Працюємо тільки з оригінальними деталями і професійним обладнанням!

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *