Рецепт после похмелья

1 січня, мабуть, без перебільшення найважчий день в році, але воно може наступити і в будь-яку неділю, і після дня народження, та що гріха таїти-коли завгодно.

Але вас, дорогі читачі, ми вирішили не кидати в біді, один на один з наслідками бурхливих веселощів, і зібрали для вас кращі рецепти від похмілля з усього світу — від загальновідомих до вельми оригінальних і навіть екстремальних!  У нас рецепт после похмелья.

 

1. Росія-розсіл

Про наш національний засіб знають, напевно, все. Проте ми ніяк не могли пройти повз і не згадати його першим номером. Секрет дії розсолу пояснюється тим, що він одночасно бореться з зневодненням і заповнює втрати солей-електролітів. Однак доза «ліки» повинна бути помірною — не більше склянки. Крім того, варто переконатися, що п’єте ви саме розсіл, а не маринад.

2. Голландія — пиво

Друге місце в цьому своєрідному хіт-параді отримують Голландія і пиво — також досить відомий і популярний, в тому числі серед наших співвітчизників, спосіб. Голландці особливо рекомендують холодні лагери, якими славиться країна.

3. Стародавній Рим — равлики

Якщо ж загальноприйняті і широко поширені методи вас не приваблюють і ви віддаєте перевагу щось пооригінальніше — пропонуємо вам спробувати скористатися радою з Давнього Риму. Римляни, що перебрали напередодні, з ранку брали равликів, тиснули їх і натирали останками нещасних свій лоб. Кажуть, головний біль як рукою знімало.

4. Італія-кава

Але повернемося в нашу епоху. Складається відчуття, що сучасні італійці, на відміну від своїх давніх предків, дотримуються правила життя: «При виникненні будь-яких незрозумілих ситуацій — випийте кави». Не є винятком і похмілля, для боротьби з яким тут рекомендується випити чашку міцного еспресо або рістретто. Можна навіть не одну.

5. Німеччина-солона оселедець

Німці готують з оселедця рулетики з начинкою з маринованих овочів — рольмопси. Рольмопси-прекрасний засіб від похмілля, в Німеччині вони навіть носять друге, що говорить Назву «сніданок після п’янки». До речі, як найкраще використовувати оселедець в новорічні свята і не тільки, можна почитати тут.

6. Норвегія — вершки

Найпопулярніший норвезький спосіб боротьби з похміллям неймовірно простий, але тим не менш не дуже відомий — тут вважають за краще просто випити велику кухоль жирних вершків. Головне, не намагатися поєднувати цей метод з німецьким, можливі непередбачені наслідки…

7. Туреччина — кокореч

Турки рятуються від похмілля за допомогою кокореча — визнаного короля вуличної кухні Туреччини. Ця страва являє собою смажені на рожні баранячі тельбухи (серце, легені, нирки і т. д.), переважно молочного ягняти, перетягнуті кишкою. Величезні вертіли смажать на вугіллі, на електричних жаровнях або навіть на відкритому вогні, а потім одержаний продукт дрібно рубають з зеленим перцем, чебрецем і помідорами, рясно посипають червоним перцем і кладуть у теплу хрустку корж.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *