Рингтон

Матеріали розміщені на сайті, є власністю їх виробника (власника прав) та охороняються Законом РФ «Про авторське право і суміжні права», а також міжнародними правовими конвенціями. Ви можете використовувати ці матеріали тільки в тому в разі, якщо використання проводиться з ознайомчими цілями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення — для інших цілей Ви повинні купити ліцензійну запис. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за дії користувачів. Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати справжні правила, це займе у вас всього хвилин п’ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим. У нас  найкращій рингтон.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно вести себе шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії — звертайтеся до адмінів або модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас суворо заборонений расизм, релігійні та політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті суворо заборонено:

— повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
— образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
— у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, що принижують людську гідність, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу
— спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *