Роды в майами

Sunshine Baby-це перша українська компанія, що професійно займаються підготовкою, організацією і супроводом пологів в США (М. Майамі). Професійна команда співробітників, наявність власного офісу в Києві і штату в Майамі, а також значний досвід роботи в даному напрямку, дають можливість пропонувати найвищий сервіс Клієнтам з України, Росії, Казахстану, Молдови, Білорусії, а також інших країн.

Ми надаємо повний спектр послуг: консультація і допомога у підготовці документів для подачі на візу B2 (медичні послуги) для молодої Мами та її супроводжують, перекладу пакету медичних документів, організації перельоту в США до повного супроводу під час всього медичного процесу в Майамі, отримання документів для дитини. Ми розповімо про роды в майами.

Скориставшись послугами компанії Sunshine Baby, пологи в США перетворяться на безтурботний відпочинок в райському куточку Земної кулі. Ми зробимо Ваше перебування в незнайомій країні комфортним і спокійним.

Важливо! Компанія Sunshine Baby не займається і не надає послуги оформлення страховки Medicaid, а також інших неправомірних послуг, працюючи виключно в правовому полі законодавства України та США. Послуги оренди нерухомості, медичні послуги та інші послуги оплачуються клієнтом у повному обсязі, після чого на ту чи іншу послугу відбувається оформлення Zero Balance («нульового балансу», що підтверджує факт повного виконання оплати тієї чи іншої послуги в США).

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *