Сайт тендеров

Сфера державних і комерційних закупівель для багатьох залишається закритою. Не тому що не вигідно, а тому, що складно, незрозуміло, багато підводних каменів. Починаючи з того, що пошук тендерів – процес трудомісткий. Шість федеральних майданчиків, близько двохсот комерційних, у кожної своя система і інтерфейс. Можна витратити кілька робочих днів, але так і не знайти відповідний тендер. На допомогу приходять агрегатори – сервіси автоматизованого пошуку. Такі як Синапс. У нас сайт тендеров россии.

НАВІЩО ПОТРІБЕН АГРЕГАТОР, ЯКЩО
ПОШУК ТЕНДЕРІВ В РОСІЇ-ЦЕ БЕЗКОШТОВНО І ЗАГАЛЬНОДОСТУПНО?
Тендер дійсно можна знайти безкоштовно. Якщо хочете брати участь в комерційних закупівлях і закупівлях товарів, робіт і послуг по 223 федеральному закону, укладати договори з великими корпораціями – вам потрібні комерційні торгово-закупівельні майданчики, так як замовники самі їх вибирають. Якщо в пріоритеті тільки пошук госзакупкок по 44-ФЗ і 223-ФЗ – необхідно шукати на сайті Єдиної Інформаційної Системи, де Замовники зобов’язані розміщувати інформацію про них. Це теж свого роду агрегатор, тільки в цілому майданчик не дуже зручна і стабільна.

Навіщо потрібен агрегатор, якщо пошук тендерів в Росії-це безкоштовно і загальнодоступно?
Про те, як постачальника реєструватися на таких інтернет-ресурсах, шукати відповідні закупівлі, подавати заявки, а також про багато іншого ми розповідаємо в докладних покрокових інструкцій у нашому блозі. Загляньте туди і дізнаєтеся: що таке тендер і чому офіційно такого терміну немає, а «держзакупівля» є, як оформити електронний підпис, які бувають способи забезпечення заявок і контрактів, як акредитуватися на найбільших ЕТП, які є нововведення і нюанси законодавства у сфері держзакупівель.

Але так само як квитки на літак простіше купувати на сайтах-агрегаторах, тендер швидше і економніше шукається за допомогою Синапс. Сервіс збирає інформацію з усіх доступних джерел і обробляє її відповідно до Вашого запиту: не потрібно реєструватися на безлічі майданчиків, по сто разів налаштовувати фільтри. Достатньо один раз запустити пошук на сайті Синапс і відразу отримати оптимальну добірку торгів для участі. Щоб зрозуміти, наскільки це зручно, спробуйте наш безкоштовний пошук тендерів по регіону – у ньому вся Росія від Далекого Сходу до Криму.