Саморегулирующийся греющий кабель

Саморегулюючий гріючий кабель для обігріву труб xLayder EHL являє собою елемент з двох мідних жив і нагрівальної матриці в полімерній ізоляції. Така система гарантує рівномірний обігрів різних середовищ залежно від зовнішніх температурних умов, тому широко використовується в зимовий період для забезпечення нормального функціонування систем водопостачання і водовідведення. У нашій компанії ви можете купити саморегулюючий гріючий кабель для водопроводу, водостоку і систем протиобледеніння покрівлі. Саморегулюючий гріючий кабель для обігріву труб має наступні основні характеристики:

питома потужність – від 16 до 50 Вт на погонний метр (також в асортименті є різновид питомою потужністю 60 Вт на погонний метр для жорстких умов експлуатації); У нас саморегулирующийся греющий кабель купить.
функція саморегулювання для нормального функціонування системи в залежності від температури навколишнього середовища;
діаметр труб при використанні ізоляції товщиною 15-50 мм – від ½ » до 4″;
температурні умови навколишнього середовища – до 40°С в залежності від товщини шару теплоізоляції на трубах і їх діаметра.
Ціна за метр саморегулюючого кабелю, що гріє
Для запобігання обмерзання кабель xLayder EHL кріпиться на поверхню труб, що в процесі експлуатації дозволяє забезпечити рівномірний обігрів води і, відповідно, перешкоджає її замерзання та виходу з ладу системи водопроводу. Крім того, в нашій компанії ви можете придбати готові секції xLayder Pipe для монтажу на водопровідні системи. Ціна саморегулюючого гріючого кабелю для обігріву труб залежить від зазначених вище характеристик питомої потужності та інших конструктивних особливостей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *