Свадьба в ресторане

Весілля в RODINA Grand Hotel & SPA – це ожила казка: розкішний готель, розташований на Чорноморській Рив’єрі міста Сочі, ласкаве сонце, море, що переливається всіма відтінками блакиті. Місце проведення весілля багато в чому визначає те, яким буде і яким запам’ятається торжество. У нас свадьба в ресторане.

RODINA Grand Hotel & SPA ідеально підходить для весільних церемоній у стилі luxury – тут все являє собою зразок високого стилю, прихованої розкоші і бездоганного сервісу.

У розпорядженні гостей великий вибір розкішних майданчиків для торжеств і прийомів, а вишукано декорований весільний номер з подарунками від готелю стане приємним продовженням весільної казки в RODINA Grand Hotel & SPA.

Унікальна архітектура і різноманітність інтер’єрів, величезний субтропічний парк, ресторани і бари з унікальним дизайном, страви від досвідченого шеф-кухаря, багата винна карта і торт був приготований до власної кондитерської – незмінні складові будь-якої події, що проходить в нашому готелі. Для весілля кращого місця і не знайти! Залишається тільки вибрати в якому затишному куточку величезної території готелю відбудеться найказковіша подія всього життя.

Ми допоможемо вам організувати весілля, яку ви не забудете ніколи, і зробимо все можливе, щоб медовий місяць пролетів для вас одним гармонійним, повним приємних спогадів моментом. Адже створення свята для гостей – це наш професійний обов’язок!

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *