СвиТахо

Передпусковий підігрівач (передпусковий підігрівач двигуна) можна купити в Києві та Харкові у СвиТахо. Автономний опалювач салону можна ставити також на дизель, якщо Вас цікавить ціна — звертайтесь за телефонами вказаними на сайті. Підігрівачі двигуна Webasto (Вебасто) часто ставлять на Спринтер, фольксваген, мерседес віто. Зі зниженням температури повітря на вулиці хочеться тепла і затишку.  Все це, ви знайдете в СвиТахо. Ми знаємо, як обігріти приміщення і підтримувати там постійну температуру. Але як швидко і економно зігрітися в своєму автомобілі? Відповідь проста – за допомогою автономного передпускового отопітеля Webasto. У передпускового обігрівача Вебасто цілий ряд плюсів. Зупинимося на шести головних:

Комфорт і тепло в машині незалежно від температурного режиму. Автономний опалювач подає тепло в салон машини і розігріває двигун до необхідної температури.
Економиться час. Тому що обігрівач функціонує за допомогою програми на смартфоні або по таймеру, Вам навіть не потрібно буде ні хвилини перебувати в холодній машині.
Економія. Цей фактор підтверджений всілякими експериментами і покупцями, які застосовують дану систему багато років. 20 хвилин обігріву коштують менше 2,00 грн.
Чистота скла. Підігріваючи машину якими завгодно іншими способами, Ви не досягнете чистоти скла від снігу і льоду. Пристрій Webasto робить скла ідеально чистими, в результаті чого управління машиною вас тільки радує.
Зручність. Напевно, кожен клієнт не дасть збрехати, що опалювач максимально зручний. Тим більше що щороку охочих придбати систему Webasto за статистикою все більше і більше.
Надійність. Холодний запуск погано впливає на ресурс двигуна, сильно скорочує термін його служби. Застосовуючи Webasto, у вас не буде більше холодних запусків взимку. І двигун у Вашому авто прослужить дуже довго.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *