Септик

Компанія Біофор займається виробництвом і продажем септиків в Москві, Санкт-Петербургрі для будинку і дачі. Продукція з цього, офіційного сайту представлена в Москві, Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Краснодарі, Тюмені та багатьох інших. Розвинута дилерська мережа дозволить Вам придбати продукцію компанії в найкоротші терміни, якщо дилера у вашому регіоні не виявилося, то Ви завжди можете купити потрібний Вам септик безпосередньо у виробника, з доставкою зі складу в р. Череповці. Ми пропонуємо купить септик.

Будь-яка автономна каналізація Біофор з системою фільтрації дозволить обійтися без постійного відкачування стоків. Тому даний септик стане ідеальним варіантом для дачі або заміського будинку.

Купити септики для дачі офіційний сайт виробника Биофор

Придбати септик без відкачування можна як для короткочасного використання, так і для постійного проживання до 6 осіб.

Септик биофор відрізняється округлим корпусом у формі циліндра і потужними ребрами жорсткості, тому добре пружинить грунт і протистоїть зовнішньому тиску. Він може виконувати функцію проточного і накопичувального септика.

Його ємність стійко і надійно розміщується в землі завдяки ребрам жорсткості. Крім дач і заміських будинків можна також купити септик нашого виробництва для відведення стоків з лазні.

На дні цього обладнання знаходиться піддон, тому мул не залишається в порожнинах ребер. В результаті цього не відбувається зменшення корисного обсягу всієї ємності. Багато власників туристичного бізнесу воліють такий септик купити для своїх гостьових будиночків, щоб забезпечити безперебійну роботу каналізації.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *