Сетка рабица

У нашому каталозі представлена сітка рабиця, характерними особливостями якої є міцність, гнучкість, довговічність.

Сітка рабиця широко використовується в різних галузях господарства. Її застосовують для створення парканів та огорож, для виготовлення кліток і вольєрів для птахів і дрібних тварин, просіювання сипучих матеріалів, кріплення гірничих виробок на шахтах і рудниках, теплоізоляційних робіт, перекриття повітроводів і так далі. У нас купить сетку рабицу.

Сітка рабиця на нашому заводі виготовляється сплетінням в одну перевивку плоских спіралей, виконаних із сталевого дроту круглого перерізу. В якості сировини для неї використовується низьковуглецевий дріт:

без покриття;
з покриттям ПВХ;
оцинкований.
Оцинкована плетена сітка, а також сітка рабиця з полімерним покриттям здатна зберегти свої декоративні властивості протягом тривалого часу (більше 10 років). Вона має особливо високою стійкістю до вологи, не боїться корозії, добре підходить для експлуатації на відкритому повітрі.

У нашій компанії ви можете купити сітку рабицю за привабливими цінами. Наша продукція відповідає ГОСТ, не поступається за якістю зарубіжним аналогам, проста у використанні, розрахована на тривалу експлуатацію.

На сайті представлена детальна інформація: ТЕХНІЧНІ характеристики, типорозміри, вартість сітки за рулон і за метр.

Наша компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник високоякісної продукції для підприємств і приватних осіб Росії та СНД. Якщо вам потрібна сітка рабиця в Санкт-Петербурзі, ЛО, іншому регіоні РФ, звертайтеся до нас!

Замовити необхідну кількість сітки можна за допомогою форми на сайті. Досвідчені менеджери готові відповісти на всі питання, уточнити вартість рулону, терміни поставки і так далі.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *