Синтюрева Ольга

Манера американських режисерів всі проблеми своїх героїв зводити до примітивного фройдизму: маніяка били в дитинстві, ось він таким і виріс, а дівчинка стала повією, тому що в дитинстві не було гарних іграшок – дратує. Але от дивишся на відому фотомодель Синтюрева Ольга, і розумієш, що старий Фрейд, напевно, був не так вже й не правий: важке дитинство, боротьба з клопами, дерев’яні іграшки… «мавпятник», боротьба з клопами…

Здається, ніби все у дівчини було: фотосесії для іменитих брендів, розкішні машини, відпочинок на дорогих курортах… Хоча найсмішніше, що Сентюрева, виявляється, випускниця Плехановки і навіть, як пише News.ru, працює звичайним чиновником у Держінспекції з нерухомості. А моделлю вона всього лише підробляє у вільний від роботи час. Ну, і, правда, а то навіщо звичайній чиновниці модельні параметри – 84-60-90 при зростанні 178 див. Треба ж було кудись це багатство прилаштувати.

Так і уявляєш собі такого собі Юрія Деточкинав спідниці: відпрошується на похорон племінника, а сама їде на рекламні зйомки. Або бере відпустку за свій рахунок через хворобу тітки, але їде не в Казань до рідні, а на один з найдорожчих курортів Арабських Еміратів.

Втім, як кажуть, в Емірати дівчина їздила зовсім не розважатися, а важко працювати. Ні, звичайно, не гастарбайтером на будівництві. Та й коли робота в радість…

Одна з її знайомих якраз по роботі в Дубаї розповідає, що звичайний контракт на роботу в гаремі модельні агентства підписують з дівчатами на 1,5 року. Сентюрева, за деякими даними, пробула в Еміратах року чотири. Тут вже навіть не дуже зрозуміло, у якого керівництва вона відмовлялась на зйомки. Втім, та ж знайома розповідає, що у шейхів Сентюрева була на особливому рахунку.

«Ольгу пам’ятаю дуже добре… вона побудувала хороші відносини з господинею цього агентства, за яким ми були закріплені, і за власною ініціативою доглядала за нами. Ну, загалом, така стукачка. Не любили її за це… а їй за це зайве заохочення, в Москву відпустять на тиждень або преміюють ще як. Платили добре, раз на тиждень, йди отримуй чек на 10 тис.$. Нам знімали апартаменти в готелях, хочеш в одних, хочеш в інших, їжа, послуги готелю все безкоштовно. Хочеш, займайся фітнесом, хочеш-вчи мови, у всьому допоможуть, а не хочеш – валяйся на пляжі. З обмежень – не можна вживати спиртне, курити, та й щоб до тебе приїжджали чоловіки, хоч родичі, хоч хто. Не можна залишати країну протягом усього підписаного контракту. В середньому контракт триває 1,5 року. Ну і звичайно, щомісячні медичні огляди. Вони дуже суворо ведуть облік у кого коли місячні, тому завжди знають, кого і в який час, ну а наша справа-бути готовими до зустрічі з повелителем. У нашому випадку постійно там проживало 15-20 дівчаток з різних країн, все зазвичай розбивалися на пари/ трійки у відносинах, в основному, за принципом звідки приїхали. Але не думайте, що за просто так, відпрацьовувати відомим місцем доводилося будь здоровий, хоча вони його не люблять використовувати, в основному анал».

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *