Синтюрева Ольга

Цікаво колега пише, вирішила поділитися його спостереженнями. Самій було цікаво, і чим же ескортниці відрізняються від звичайних повій. Виявилося мало чим, але в той же час відмінності все-таки є. Синтюрева Ольга.

Мережа вже не один місяць розбурхують історії різних елітних блядей. То викладуть телефонну розмову Волочкової, де вона обіцяє віддячити за організацію концерту. Або приїхати і без жодного концерту. То Рибка публікує мемуари трохи менше, ніж повністю присвячені ебле на яхті з олігархом. А тепер «перспективна» московська эскортница Оля Синтюрева близька до отримання реального тюремного терміну за крадіжку 22 лямів з сейфа довірливого клієнта.

Що таке ескорт і чим він відрізняється від звичайної проституції? Напевно, це питання ставив собі кожна людина, хто хоч раз відвідував Інстаграм або Тіндер? Ні, звичайно питання виникало не відразу і лише за умови, що у нього є мізки і інтерес до красивих бабам. Але будемо вважати, що це в будь-якому випадку так.

Як до такого питання прийшов я? Ні, не після перегляду сайту елітної повії Ольги Бензоколонки (Синтюревой). Все просто. Ось моя історія. В кінці дня в п’ятницю, між очікуванням листа від Замовника і складанням нового клієнтського договору, з шаленим бажанням вирватися з сірості робочих буднів, залажу в соц.мережа, просто так. Переді мною сторінка ефектною і цікавою молодої дівчини. Все у неї як у всіх – миле личко, стрункі ніжки і попка в тисяча і одному ракурсі, тільки все якось дорожче. Ось вона приміряє шубку в елітному бутіку, тут розсікає на дорогій тачці, а тут вона на одному пляжі, а тут на іншому … Хоча стоп – пляжі і вежі ОЭА у них зустрічаються частіше, до чого б це? Але поки я і наш, поки ще, невинний «мужик» не надає цьому значення. Ну думаєш, пощастило їй мабуть з батьками або ще як.

Ти то вже пообтесался на ринку праці, і в доходах шаришь. Ну і розумієш, звичайно, що доходи середньостатичного хорошого фахівця не відповідають такій наявності атрибутів «хорошого життя», не кажучи вже про те, що явно пустоголова дама не тягне на «хорошого середньостатичного фахівця».
Далі, ти дивишся на одну, другу сторінку ну і пишеш однією з них, цікава ж реакція, та й лист від замовника так і не прийшов. Через пару хвилин вже бачиш в Директі відповідне повідомлення! Ну, думаєш, контакт вже є. Потрібно трохи поговорити і запросити на побачення. Спілкуєтеся, але якось вона відповідає скупо і все зводить до того, що порожня балаканина їй не цікава. Не питання, ти теж хочеш швидше все перевести в ближчий контакт. «Як у тебе завтра ввечері? Сходимо повечеряємо або в кіно?» — не особливо оригінально заходиш ти. «Нудно», «набридло», «не цікаво». Що за «нах»? Ну, гаразд. «Пішли на півнячі бої, фестиваль пуерторіканської кухні, ексклюзивний показ сербського артхаузного кіно» — наполегливо ти в своїй наївності. І дівчина остаточно розуміє, що ти «лох» і не розумієш, що всі зірки горять не просто так.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *