Система управления очередью поликлиника

Комплекс «SUO-ROST» дозволяє автоматизувати більшість процесів всередині вашій клініці, забезпечити зручну і зрозумілу навігацію пацієнтів, а також оптимізувати роботу фахівців і касирів. Модульна структура програмного комплексу SUO-ROST дозволяє впроваджувати систему послідовно в кожному з відділів або комплексно відразу у всьому установі. АВТОМАТИЗАЦІЯ РЕЄСТРАТУРИ
Організація черзі на отримання консультації в реєстратурі після чого відвідувач може бути перенаправлений до фахівця або на оплату послуги. Також оператор реєстратури може прив’язати номер клієнта до електронної карти пацієнта в АІС, призначити бажаний час прийому і інші операції. У нас система управления очередью поликлиника.

#
АРМ ЛІКАРЯ
Розподіл потоку пацієнтів безпосередньо в кабінети фахівців з викликом на світлових табло і РК-панелях. Лікар має можливість керувати своїм розкладом пацієнтів, переглядати інформацію про список чекаючих пацієнтів, а також направляти пацієнта до інших фахівців та кас оплати.

#
ІНТЕРНЕТ-ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Запис на прийом до фахівця в реальному часі з урахуванням фактичного розкладу роботи лікарів через WEB-сайт клініки, call-центр, мобільний додаток або стійки реєстрації. Можливість підключення SMS повідомлень.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *