Скамейки садовые

скамейки садовые — такий же обов’язковий атрибут на сучасній заміській ділянці, як і альтанка для відпочинку або парасолька від сонця. Адже лава ще з часів середньовіччя займала найвидніше місце в інтер’єрі поруч з обіднім столом. Мабуть, це саме той тип меблів, який нам знаком з дитинства і повністю асоціюється з вулицею: нас зустрічали лавки у дворах, на бульварах і в парках , ми з задоволенням сідали на лавочку під час літнього відпочинку в селі або пристосовували два пенька і дошку, як місце для сидіння, навколо багаття в студентські роки.

У виробництві сучасних лавок використовуються найрізноманітніші матеріали: можна побачити лавочки з металу, дерева, каменю або навіть пластика, хоча найпоширенішими все ж є дерев’яні лавки. Вони чудово вписуються в інтер’єр і на присадибній ділянці, і на веранді, і у вітальні.

Зараз лавки для дачі та саду виробляють у великому спектрі колірних рішень, хоча найчастіше вибір падає на класичні кольори: капучино-коньяк, білий або натуральний колір деревини.

Деякі моделі лавок поєднуються зі столом, як наприклад Stereo від фабрики Azzura або Joar від фабрики Brafab.

Які бувають садові лавки?
Найчастіше зустрічаються:

Двомісні з шириною 105-125 см — відмінно вписуються у внутрішні інтер’єри, часто використовуються для створення невеликих зон для відпочинку.
Тримісні шириною 150-165 см — прекрасний варіант для розміщення гостей за обіднім столом або використання лави на терасі, веранді або як окремий елемент декору.
Садові лавки допоможуть упорядкувати територію, надати їй унікальний дизайн. На дерев’яній лавочці так приємно відпочивати, читати улюблену книгу або просто проводити час з дорогими людьми. Лавки фабрики Azzura виготовляються з хвойних порід дерева, всі матеріали екологічно безпечні, не токсичні і сприяють збереженню відмінного зовнішнього вигляду матеріалу довгі роки навіть при впливі негативних чинників зовнішнього середовища.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *