Слесарные работы

Не завжди вироби з металу можна піддавати термічній обробці, здійснювати різання під тиском і високою температурою. Часто необхідні ручні слюсарні роботи, які виробляються вручну, коли важливий досвід і майстерність слюсаря.

Здійснюємо виготовлення, ремонт механізмів, наладку. Тому в нашій компанії працюють досвідчені інструментальники, ремонтники, слюсарі, які здійснюють механоскладальні роботи, ручне нарізування різьби, виконують інші завдання, поставлені замовником. Слюсарні роботи по металу проводяться з використанням сучасних слюсарних інструментів, а саме: універсальних і гайкових ключів, пробійників, зубила, выколоток, мітчиків, зубил, розгорток, напилків, круглозубцев, плоскогубців, ручні ножиці для бляхи, інші інструменти, що дозволяють проводити комплексні заходи по обробці металу в холодному стані. Детальніше на http://www.metmatrix.net/locksmiths-work.

Основні види слюсарних робіт
Обробка металу вручну дозволяє проводити обробку металу і відразу проводити візуальний і тактильний контроль якості. До основних видів операцій, які проводять наші співробітники, відносяться:

Рубка і різання металу.
Обробка отворів методом свердління, а також розгортанням і зенкерованием.
Ручна нарізка різьби.
Ручна правка і гнучка деталей.
Різка і рубка металу, інші види робіт.
Основні слюсарні операції проводяться з урахуванням технічного завдання замовника, правил техніки безпеки. Виготовляємо деталі, конструкції за зразками, описами з вимірами.

З нами вигідно співпрацювати, так як:
Всі роботи проводяться оперативно, вручну, з використанням сучасних механічних, електричних інструментів.
Слюсарні послуги надають фахівці з високою кваліфікацією.
Виїзд співробітників на об’єкт безкоштовно, здійснюється в короткі терміни.
Діє післягарантійне обслуговування на всі види запропонованих робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *