Согласование проема в несущей стене

Перепланування квартир і узгодження. Погодити перепланування квартири в Москві і містах Московської області, перепланування з пристроєм отвору в стіні для об’єднання суміжних приміщень у квартирі для зручності і комфорту. Узгодження перепланування з пристроєм отвору в несучій стіні квартири або нежитлового приміщення. Перепланування квартир з пристроєм отвору в несучій стіні. Узгодження перепланування квартири з пристроєм отвору в стіні в Щелково і Щелковском районі, Реутов узгодження перепланування квартир і в Новокосіно узгодити перепланування. Балашихинский район узгодження перепланування квартир. У нас согласование проема в несущей стене.

Узгодження перепланування з пристроєм отвору в несучій стіні можливо, Пристрій отвору в стіні або повний демонтаж стіни при переплануванні квартир по об’єднанню приміщень для більш комфортного використання. Фахівці нашого агентства мають великий досвід узгодження перепланувань будь-якої складності і допоможуть в опитуванні узгодження перепланування квартир з пристроєм додаткового отвору, додатковий отвір в несучій стіні при перенесенні вхідних дверей або перепланування об’єднання кухні з кімнатою.
Перепланування

Найчастіше пристрій отвору в несучій стіні зустрічається в панельних серійних будинках, як правило, вирізається отвір між кухнею та кімнатою, з метою влаштування кухні-вітальні і збільшення санвузла за рахунок коридору. Треба зауважити, що пристрій отвору в несучій стіні панельних серійних будинків, автором проекту яких є МНИИТЭП, дозволяється тільки якщо вони були побудовані до 2007 р., після цієї дати порушення несучих конструкцій в цих будинках не допускається.

Пристрій отвору в будинках, автором проекту яких МНІІТЕП не є, також цегляних, монолітних, індивідуальної серії, допускається незалежно від року побудови.
перепланування квартир

Чи можна зробити отвір в стіні?
В основній своїй масі, як показує багато річний досвід узгодження перепланувань квартир та нежитлових приміщень в Москві і містах Московської області пристрій нового або додаткового отвору в стіні зустрічається в панельних будинках Москви та області. Пристрій отвору для об’єднання кухні і кімнати, стіни панельного будинку автором яких є МНИИТЭП, дозволяється тільки якщо вони були побудовані до 2007 р., після цієї дати порушення несучих конструкцій в цих будинках не допускається.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *