Создание сайтов

Компанія «Сайт Калуга» запустила промо-тариф «Сайт дешево / Корпоративний сайт» з вартістю 7 т. р. і післяплатою (після того, як сайт прийнято замовником).

Ми робимо високоякісні адаптивні сайти. Зроблено вже більше 100 сайтів для різних сфер бізнесу, держуправління, муніципальних організацій і приватних осіб. Ми працюємо і з приватними замовниками, і з юридичними особами в Калузі, Калузької області і по всій Росії. Промо-тариф означає таку ж якість, як і для всіх інших зроблених нами сайтів, проте кардинально іншою ціною і фіксованого функціоналу. У нас создание сайтов калуга.

Ви отримуєте повністю готовий сайт з вашим логотипом і кольоровою гамою! Вам залишається тільки відредагувати його.

«САЙТ ДЕШЕВО / КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ» — ЦЕ СТВОРЕННЯ САЙТІВ ДЕШЕВО, ЯКІСНО, ШВИДКО І ПРИ ЦЬОМУ НЕДОРОГО
Ми робимо легкі, прості і правильні сайти, які відмінно індексуються, відповідають всім вимогам пошукових систем, що мають сертифікат безпеки SSL. Вони зроблені на простому движку (CMS), який безкоштовний для користувачів і забезпечує максимальну гнучкість для масштабування при розвитку бізнесу. На ньому працюють сайт Білого Дому (США) і сайти багатьох російських міністерств. Ви можете легко додавати, змінювати будь-яку інформацію на своєму сайті (Тексти, статті, фото, прайси, контакти і т. д.).

ДЛЯ КОГО ПІДІЙДЕ ТАРИФ «САЙТ ДЕШЕВО / КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ»?
Це найширший спектр організацій всіх видів діяльності, крім інтернет-магазинів (тут немає кошика замовлення) і освітніх/соціальних установ (до його складу не входить модуль для слабозорих). Для інших — це простий і недорогий спосіб отримати свій сайт вже через кілька днів після замовлення:

— роздрібний магазин або мережа (без каталогу товарів);
— будівельна, фінансова або будь-яка інша організація;
— ІП, ТОВ, ПАТ та будь — які інші види організацій;
— цей сайт підійде навіть «Газпрому» або «Роснефти» (там точно такий же функціонал).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *