Соловецкие острова

Програма туру Три дні на Соловках (Соловки-готель) (3д/2н). ЦІНИ, ОПИС ТУРУ.
СПб-Кемь-Соловецькі острови (3 дні) — Кемь-СПб

регулярно по: щодня, травень-вересень

Програма туру «Три дні на Соловецьких островах»
Заїзди — 04.06.2018 — 15.09.2018

1 день
10:53 — Зустріч з супроводжуючим на ж/д вокзалі в Кемі, трансфер на причал, теплохід на Соловки.
Зустріч з гідом на морському причалі Соловків, трансфер на автобусі в готель «Соловки-готель», розміщення в готелі. У нас найкращій соловецкие острова тур.
ОБІД.
Оглядова пішохідна екскурсія по території монастиря «Історія та архітектура Соловецького монастиря» з відвідуванням діючих храмів і пам’яток, включених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО». Екскурсія «посилання і висновок на Соловках» з відвідуванням комплексної історичної експозиції Соловецького Державного музею-заповідника.

2 день
СНІДАНОК.
Пішохідно-Човновий похід по озерах і рукотворних каналах великого Соловецького острова, об’єднаним на початку XX століття в єдину гідротехнічну систему. Похід супроводжується екскурсоводом. Туристи розміщуються у весільних човнах по 4-6 чоловік.
Автобусна екскурсія в монастирський скит на Секірної Горі з церквою Вознесіння Господнього, найвищим маяком Беломор і поклонним хрестом, поставленим Патріархом Алексієм II.
Екскурсія в Макарьевскую пустель і Ботанічний сад «Хутір Гірка» — один з найбільш північних ботанічних садів в Росії.
Пізній обід в готелі.

3 день
СНІДАНОК. Звільнення номерів.
3-годинна морська екскурсія на великий заяцький Острів (Дод. плата). Відвідування першої в Росії кам’яної гавані XVI століття, Андріївської церкви, зведеної у 1702 році Петром I, і стародавніх кам’яних лабіринтів III‑II тисячоліть до нашої ери, що включають найбільший в світі лабіринт.
ОБІД.
Трансфер на автобусі на причал. Теплохід в Кемь, трансфер на ж/д вокзал до 20:30.