Спутниковая антенна

Супутникові антени призначені для прийому сигналів з штучного супутника. У побуті їх частіше називають «тарілками». За допомогою цих пристроїв організовується ретрансляція сигналу через супутник. Вони можуть відрізнятися:

за матеріалом;
за розмірами;
по функціоналу.
спутниковая антенна може бути виготовлена з алюмінієвих або сталевих сплавів. У першому випадку, це легкі і стійкі до корозії пристрої, але вони легко деформуються. Сталеві антени міцні і надійні, але мають солідну вагу і схильні до дії вологи, тому повинні бути захищені. Базовий параметр будь-якої супутникової антени — це її діаметр, чим він більший, тим стабільніший сигнал і вище характеристики завадостійкості.

Пристрій і принцип дії
Більшість затребуваних російськими користувачами пристроїв, в тому числі антена Триколор, складаються з двох робочих модулів:

сама тарілка – відбивач, являє собою свого роду дзеркало, він збирає спійманий сигнал на приймач – конвертер;
конвертер перетворює отриманий сигнал в адекватний код для ресивера і відправляє його по кабелю.
Пристрої виробляються двох типів: офсетні і прямофокусні, наприклад, антена НТВ. Кожен з них оптимальний для певних умов експлуатації. Добре зарекомендувала себе у користувачів ТБ і інтернет супутникова антена Супрал або Wisi. Вона прекрасно приймає пакети НТВ-Плюс, Триколор ТВ і Рикор ТВ.

У нашому магазині ви можете вибрати і купити супутникову антену (тарілку) за об’єктивними цінами. Кожен виріб пройшов суворе тестування, і відповідає заявленим виробником характеристикам. При виборі антени слід попередньо дізнатися про зони опромінення і потужності розподілу сигналу у вашій місцевості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *