Стандарт специалист в области охраны труда

Навчання в Міжрегіональному навчальному центрі
Міжрегіональний Навчальний Центр (НОЧУ ДПО «МУЦ»), офіси якого знаходяться в таких містах як: Москва, Санкт-Петербург, Воронеж, Нижній Новгород, Краснодар, Сімферополь надає вигідні умови для всіх фізичних та юридичних осіб. відповідно До отриманої освітньої ліцензією, виданої департаментом освіти міста Москви, ми на законній підставі маємо право здійснювати навчання за такими напрямками:

курси підвищення кваліфікації;
професійна перепідготовка;
навчання за профстандартів;
викладання практичних і факультативних курсів і так далі. Ми розповімо про стандарт специалист в области охраны труда.

Всі програми навчання, розроблені нашим навчальним центром, повністю відповідають діючим стандартам Міністерства освіти Російської Федерації. З огляду на це, успішно закінчені курси профнавчання або підвищення кваліфікації у нашому навчальному центрі дозволяють отримати не тільки необхідні практичні навички та теоретичні знання, але і підтверджуючий документ (посвідчення, сертифікат або диплом), діє на території РФ.

Формат навчання
Курси навчання можуть здійснюватися в різних форматах і з використанням різних технологій і методик. На сьогоднішній день ми пропонуємо:

дистанційну форму освіти;
очна форма в наших навчальних класах;
заочне навчання;
спеціальні умови для підприємств, коли організовуються виїзні заняття на території замовника.
Ціноутворення в першу чергу залежить від обраного формату. Незалежно від обраного варіанту, ви обов’язково отримаєте цікавлять вас навички і знання, а також документи, що свідчать про отриману кваліфікацію або робочої спеціальності.

Сьогодні найбільшим попитом в московському навчальному центрі володіє дистанційна форма. Затребуваність цієї форми в першу чергу пов’язана з тим, що усі бажаючі отримують можливість навчатися без відриву від роботи. Сучасні технології та електронна база навчального центру сприяють вивченню необхідної інформації в найбільш зручний для кожного час. Іншими словами кожен здобувач здатний самостійно визначати власний графік навчання.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *