Суперконцентраты

Суперконцентрати – це назва насичених концентратів для фарбування, модифікуючих і технологічних добавок. Назва походить від англійського терміна superconcentrate, тобто суперконцентрат фарбування і модифікації полімерних виробів. Російська компанія «БАРС-2» розробляє і виробляє концентрати під маркою BASCO. Суперконцентрати барвників БАСКО виробляються трьох основних класів – «преміум», «стандарт», а також «економ»-класу. У нас суперконцентраты.

Суперконцентрати – продукт високої якості, який активно використовують тисячами компаній, зайнятих у сфері промислового виробництва та переробки полімерів.

У виробництві ми використовуємо найкраще сировина провідних вітчизняних і зарубіжних виробників і гарантуємо виняткову якість продукції, яку пропонуємо нашим покупцям. Суперконцентрати барвників відповідають стандартам якості ISO 9001:2015 і мають всі необхідні сертифікати.

Застосування концентратів БАСКО дозволить Вам збільшити прибутковість Вашого виробництва. З нашим асортиментом суперконцентратів ми завжди раді допомогти вам вирішити проблеми і домогтися конкурентної переваги.

Також ми виробляємо модифікуючі суперконцентрати БАСКО: термостабілізатор, світлостабілізатори, ковзні (сліп) добавки, антиблоки, антісліп, антистатики, антифоги, просветлители (нуклеаторы), модифікатор удароміцності для ПП, спінювачі, антимікробні добавки БАСКО-АМД, регулятори плинності для ПП, модифікатори для ПА, антифибрилляционный концентрат, мелонаполненной концентрат МЕЛОЛЕН, мелонаполненной суперконцентрат ПОЛИБУМ, графітонаполненний концентрат, тальконаполненный концентрат, теплоудерживающий суперконцентрат, суперконцентрати ароматичних добавок, суперконцентрат оптичного відбілювача, концентрати антипіренів, світлорозсіюючі суперконцентрати. А також композиції: важкогорючі (галегенсодержащие), важкогорючі безгалогенні, трекінгостойкіе важкогорючі, електропровідні.

Грамотний вибір суперконцентрату, будь то барвники або добавки, може значно заощадити витрату полімеру і поліпшити якість виробів. Для рекомендацій щодо вибору звертайтеся до наших менеджерів, вони підберуть правильні добавки і барвники саме для ваших типів полімерів.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *