Сэндвич-панели с минеральной ватой

Сендвіч-панелі з мінеральною ватою займають на російському ринку одне з лідируючих значень.

За програмою виготовлення сендвіч-панелей з мінеральної вати, Група Компаній «Завод Блочно-Модульних Будівель» зробить і поставить мінераловатні сендвіч-панелі будь-якого обсягу і в стислі терміни. У нас сэндвич-панели с минеральной ватой.

Сендвіч-панелі з мінеральної ватою в яких використовується мінераловатний утеплювач широко застосовуються в будівництві адміністративно-господарських швидкомонтованих будівель як один із сучасних матеріалів, що поєднує в собі такі якості як легкість, вогнестійкість, холодостійкість і екологічність. Застосування при будівництві сендвіч-панелей з мінеральної вати, дозволяє вести будівництво будівель у кілька разів швидше, ніж при використанні цегли та інших матеріалів.

Також, одне з важливих переваг застосування сендвіч-панелей з мінеральної вати – це будівництво в будь-який час року, незалежно від температури навколишнього середовища.

При зведенні швидкомонтованих будівель використовується металокаркас, який складається зі скріплених між собою металоконструкцій, за допомогою зварювання або болтового з’єднання, до конструкції якої кріпляться сендвіч-панелі з мін. вати.

ГК «Завод Блочно-модульних будівель «(ГК» ЗБМЗ») здійснює поставки мінераловатних сендвіч-панелей за оптовими цінами.

Ціна сендвіч-панелей з мінераловатним утеплювачем для будівництва швидкомонтованих будівель починається від 997,00 руб. з ПДВ / м2. Ціна в нашій компанії виходить нижче, ніж у інших виробників, оскільки наше підприємство поставляє на завод по виробництву сендвіч-панелей з мінеральної вати, необхідну сировину за давальницькими схемами, внаслідок чого, виробництво сендвіч-панелей з мінераловатним утеплювачем нам обходиться значно дешевше.

Ми можемо виробляти сендвіч-панелі з мінеральної ватою будь-яких кольорів використовуючи при цьому товщину металу не лише 0,5-0,6 мм але і 0,7-0,8 мм рідко роблять інші заводи.

Швидкобудуюємі будівлі з сендвіч-панелей мінераловатним утеплювачем знаходять все більший попит в будь-яких проектах сучасної промисловості. В нашому виробництві ми застосовуємо сендвіч-панелі для виготовлення ангарів, блок-модульних і швидкомонтованих будівель і інших всіляких видів блочно-модульних будівель.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *