Терминал электронной очереди

Для системи електронної черги SUO-ROST ми використовуємо чекові термінали власного виробництва. Адаптовані до умов підвищеного навантаження, вандалостійкі термінали виконуються в стандартному виконанні або за індивідуальним макетом замовника. Ми оснащуємо наші термінали тільки сучасними комплектуючими і не економимо на надійності. У нас терминал электронной очереди.

Друкуючий пристрій (пр-во CUSTOM, Італія) оснащений датчиком зминання паперу, автоматичним вирівнювачем рулону, високонадійним відрізним ножем.

Сенсорний екран Діагональ від 17″ до 23″, оснащений антивандальним склом,є можливість калібрування в процесі експлуатації . У чековий термінал можуть бути вбудовані додаткові пристрої:
Зчитувач пластикових карт Дозволяє ідентифікувати клієнта ще до вибору послуги. Можливість надання розширеного списку послуг / пріоритетного обслуговування для клієнтів з елітними пластиковими картами.
Сканер штрих-коду Використовується для ідентифікації кодів попереднього запису, роздрукованих через Інтернет, документів, що засвідчують особу та ін.
Відеокамера дозволяє робити фотографії клієнта, роздруковує талон для підтвердження особи і виключення помилки при обслуговуванні
Принтер А4 для бланків роздруківка користувацьких бланків для заповнення, пам’яток відвідувачу та іншої інформації. Можлива синхронізація роздруківки бланка, в залежності від обраної послуги.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *