Техосмотр машин

Згідно з новим законом «про техогляд» від 12 серпня 2012 звичний всім Старий ламінований талон техогляду офіційно скасований. Замість старого талона техогляду 2018 тепер видається ДІАГНОСТИЧНА КАРТА Техогляду. На сьогоднішній день, карта техогляду (Діагностична карта автомобіля для ОСАЦВ), Постановою Уряду РФ N 254 від 28.03.2012 виключено з переліку обов’язкових документів, які зобов’язаний мати при собі водій і передавати його на першу вимогу співробітникам ГИБДД. Однак Діагностична карта ОНЛАЙН необхідна для оформлення поліса ОСАЦВ. Ціна техогляду при цьому не сильно змінилася з 2012 року. У нас найкращі, варіанти
техосмотра машин.

МАПА ТЕХОГЛЯДУ МОСКВА
З 2013 року кожен автолюбитель може пройти технічний огляд (пройти техогляд авто) за новими правилами у будь-якого акредитованого в РСА оператора ТЕХОГЛЯДУ, отримавши офіційну діагностичну карту техогляду (проходження техогляду) у будь-якому місті Росії — в Москві – купити техогляд в Москві, купити техогляд в Пітері, купити техогляд в Самарі, купити техогляд в Казані, купити техогляд в Єкатеринбурзі, купити техогляд в Омську, купити техогляд в Челябінську, купити техогляд в Красноярську, купити техогляд в Новосибірську, купити техогляд в Нижньому Новгороді, купити техогляд в Ростов-на-Дону, купити техогляд в Уфі, купити техогляд у Волгограді, купити техогляд в Пермі, купити техогляд в Краснодарі, купити техогляд в Ставрополі, купити техогляд в Хабаровську, купити техогляд в Уссурійську і ін.

ТЕРМІНИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХОГЛЯДУ ОНЛАЙН
Нижче наведені витяги з федерального закону про те як часто потрібно проходити Технічний огляд (ПРОЙТИ ТЕХОГЛЯД автомобіля) для Вашого авто згідно з чинним законодавством:

ТЗ віком до 3 років-новий техогляд 2018 не потрібен.
ТЗ віком від 3 років до 7 років – ТЕХОГЛЯД 2018 повинен проводитися 1 раз в 2 роки.
ТЗ віком від 7 років і старше – ТЕХОГЛЯД повинен проводитися 1 раз на рік.
ТЗ використовується для перевезення пасажирів – ТЕХОГЛЯД ОНЛАЙН повинен проводитися 1 раз в півроку.
Вантажні транспортні засоби з дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонн – техогляд онлайн повинен проводитися 1 раз на рік.
ЦІНА ТЕХОГЛЯДУ
Актуальну ВАРТІСТЬ ТЕХОГЛЯДУ легко можна визначити на головній сторінці нашого сайту. Техогляд ціна залежить від категорії транспортного засобу і від карти техогляду. Ціна діагностичної карти на нашому сайті техогляд ОНЛАЙН є однією з найбільш вигідною для вас в Інтернеті.