Торт мороженое

Головна відмінність торта-морозива від звичайного морозива — великий розмір. Можна, звичайно, спробувати купити його в магазині, але набагато цікавіше приготувати самому. Тим більше, що приготувати торт-морозиво зовсім не складно. У нас торт мороженое купить в москве.

Без сумніву, найсмачніші торти виходять з домашнього морозива. Але зате з покупним простіше робити багатошарові торти-морозиво, комбінуючи смак за настроєм. Наприклад, покласти шарами ягідне і фісташкове, шоколадне і ванільне, лимонне і крем-брюле.

Не залежно від того, яке морозиво і скільки його видів буде у вашому торті, принцип їх складання завжди однаковий. Спочатку випікається основа з пісочного або бісквітного тіста. Або ж з крихти, приготовленої з печива або сухого бісквіта. Основа – це не примха, вона не дає морозиву занадто швидко розтанути на столі. Якщо основа випікалася, як слід остудіть її.

Дістаньте морозиво з морозилки приблизно за півгодини до того, як заповнювати форму з тіста, щоб воно стало пластичним і могло рівномірно заповнити форму. Якщо в торті кілька сортів морозива, викладайте кожен наступний шар тільки після того, як попередній добре змерз. До речі, в тих випадках, коли в торті-морозиві з тіста тільки основа, а не дно і бортики, має сенс вистелити форму плівкою.
А ще торти-морозиво-справжня окраса святкового літнього столу. І дуже зручне, адже приготувати їх можна за кілька днів до свята.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *