Трансформаторы тм

Transformator.PRO пропонує силові масляні трансформатори серії ТМ зі складу в Москві. Для оптових покупців діють спеціальні ціни і вигідні умови доставки обладнання в усі регіони Росії. Дізнатися більш детальну інформацію ви зможете зателефонувавши в наш офіс за телефоном +7 (495) 778-94-78. Сучасний світ диктує свої умови розвитку різного обладнання. Тому для забезпечення нормальної роботи багатьох приладів необхідні нові технологічні розробки в області трансфарматоростроения. На допомогу споживачам електроенергії приходять трифазні масляні трансформаторні установки ТМ, які виробляються серійно. Вони спеціально створені для перетворення напруги, яке знаходиться в розподільних електричних мережах. Трансформатори ТМ знайшли застосування в мережах змінного струму (частота 50 Гц) для живлення різних споживачів. Дані установки працюють не тільки в понижуючому, але і в підвищувальному режимах. У нас трансформаторы тм.

В трансформаторних установках ТМ передбачається регулювання напруги (5 ступенів) і діапазоном 2х2, що становить 5% від величини напруги на стороні ВН. Також дані агрегати надають можливість ручного перемикання режиму роботи без збудження при вимкненому трансформаторі.

Умови експлуатації трансформаторних установок типу ТМ
Всі існуючі трансформатори ТМ можуть працювати як в умовах внутрішньої, так і зовнішньої установки. Вони призначені для експлуатації в районах з холодним або помірним кліматом. Проте, застосування цих установок неприпустимо в умовах можливих ударів, вібрації, вибухонебезпечних або хімічно активних середовищах. Заборонено і використання обладнання в умовах підвищеної концентрації пилу. Тому все обладнання даного типу має встановлюватися в добре провітрюваних приміщеннях або зовні їх, але тільки на висотах, які не перевищують 1000 метрів над рівнем моря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *