Увеличение

СТАТЕВИЙ ЧЛЕН ДО ОПЕРАЦІЇ
Схематичне зображення статевого члена, в сагітальній площині видно лобковий симфіз, до якого фіксовані ніжки статевого члена підтримуючої зв’язкою. У нас увеличение длины полового члена.

Зв’язка члена пересічена
РОЗСІЧЕННЯ ЗВ’ЯЗКИ
Після перетину підтримує зв’язки статевого члена фіксована в глибині частина тіла пеніса вивільняється назовні, за рахунок чого вільна частина пеніса подовжується.

Зв’язка члена пересічена встановлений імплант
УСТАНОВКА ІМПЛАНТА
Для запобігання повторного зрощення, а також для ще більшого візуального ефекту, на місце пересіченій зв’язки встановлюється імплант.

Вид члена з екстендером
НОСІННЯ ЕКСТЕНДЕРА
Також для запобігання зрощення підтримує зв’язки можна використовувати екстендер, який додатково збільшить довжину статевого члена.

ДО

Був
ПІСЛЯ…

С
При довжині статевого члена в 10 см і подовженні члена на 3 см.

Як збільшити головку члена?
До ін’єкцій
ДО ПОТОВЩЕННЯ
Головка статевого члена сформована з губчастого тіла статевого члена, в глибині якої проходить уретра. Під час ерекції крім наповнення печеристих тіл статевого члена відбувається також наповнення губчастого тіла кров’ю, що збільшує розмір голівки.

Розмітка перед операцією
ПОТОВЩЕННЯ
Іноді відзначається невідповідність наповнення печеристих тіл і губчастого тіла, через що, під час ерекції головка може збільшується незначно. У таких випадках вводиться Філер, для збільшення розмірів головки. Зазвичай достатньо 3-4 мл для контурної пластики

Проводяться ін’єкції в головку
ВВЕДЕННЯ ФІЛЛЕРА
Збільшення головки пеніса проводиться під місцевою анестезією. Після досягнення повної втрати чутливості головки, виконується не більше 3 вколов з подальшим введенням філера. Процедура амбулаторна, госпіталізація не потрібна.

Збільшена головка
РЕЗУЛЬТАТ
Для операції використовується Філер на основі гіалуронової кислоти застосовуваний виключно для пластики головки. По завершенню операції потрібно триденний статевий спокій. По закінченню цього терміну пацієнт може відновити статеві контакти.