Установка газа на авто — Киев (ГБО сервис)

ГБО Сервіс» — Установка газа на авто — Киев (ГБО сервис), якісно і за низькими цінами.

Ми встановлюємо ГБО в Києві вже більше 9 років, за весь цей час ми придбали репутацію якісної станції технічного обслуговування за доступними цінами. За 9 річний досвід встановлення газобалонного обладнання в Києві ми встановили ГБО на більш ніж 8 000 легкових автомобілів різних марок і моделей авто. Ми впевнені в якості встановлюваного нашими фахівцями газового обладнання, тому надамо Вам гарантію якості 3 роки, без обмеження пробігу, і технічне обслуговування ГБО.

Наша компанія «ГБО Сервіс» встановлює ГБО в Києві тільки сертифіковане газове обладнання від світових виробників, і з упевненістю можемо гарантувати стабільний і тривалий термін роботи двигуна на Вашому автомобілі.

Професійний підхід наших технічних фахівців при установці (ГБО) газобалонного обладнання на Ваш автомобіль, дозволить індивідуально підібрати необхідне газове обладнання, яке підійде для вашого авто, ЄВРО-2, ЄВРО-4.

На все обладнання, що встановлюється надаємо сервісне технічне обслуговування ГБО і гарантію 3 роки, без обмеження пробігу.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *