Установка пожаротушения grundfos

Станції пожежогасіння Grundfos Hydro MX застосовуються для подачі води або піни в системах пожежогасіння. Дані установки здатні працювати в спринкерных і дренчерних системах, а також в системах із застосуванням гідрантів. Побудовані на базі вертикальних насосах Grundfos CR і моноблочних насосах Grundfos NB, управління здійснюється за допомогою пожежного приладу керування Control MX і контрольно-вимірювальної апаратури в автоматичному режимі. Hydro MX — це повністю підготовлені до роботи автоматичні насосні агрегати, які знайшли широке застосування в установках водяного і пінного гасіння загорянь. Насосна установка характеризується бездоганною якістю виконання і відповідає положенням ТУ і діючому сертифікату пожежної безпеки. У нас установка пожаротушения grundfos.

Така техніка може бути встановлена в спринклерних і дренчерних системах гасіння пожеж, а також в гідрантних установках. Застосовується вода, яка не включає домішок, здатних надати агресивну дію на проточну складову обладнання і автоматичний пристрій.

Дані установки пожежогасіння використовуються:
у житлових багатоповерхових і малоповерхових будинках,
в магазинах,
на виробничих територіях, складах,
на об’єктах культурно-громадського, розважального призначення і.
Обладнання від Grundfos: переваги, технічні дані моделей
Модельний ряд агрегатів забезпечує виконання широкого діапазону необхідних завдань. В насосних станціях бренду реалізовані різні функціональні можливості, інтелектуальне управління установкою, перевірка, контроль значної варіативності параметрів. Системи легко обслуговувати, вони відрізняються тривалим терміном служби за рахунок компактності, можливо, їх розміщення на територіях невеликій площі.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *