Усыпления кошки

Тривалість життя кішок набагато коротше, ніж життя їх господаря. У якийсь момент виникає ситуація, коли самопочуття домашнього вихованця починає погіршуватися. Тварина гасне на очах, мучиться, перестає вживати їжу і воду. У нас стоимость усыпления кошки.

Інший момент-важке хронічне захворювання, яке не піддається лікуванню. Невиліковно хвора істота приносить багато проблем своїм господарям, стаючи безпорадним. А як важко бачити страждання улюбленої кішки або кота.

І в першому випадку, і в другому людина може дати своєму вихованцеві можливість покинути цей світ безболісно. Для цих цілей застосовується присипляння кішки в Москві або евтаназія. Останнім часом, ця процедура стала доступною кожному власнику кішки завдяки використанню спеціальних препаратів. Після евтаназії проводиться кремація кішок.Кремація кішок буває двох видів: Загальна кремація кішок і Індивідуальна кремація кішок.Після індивідуальної кремації кішки власнику видається урна з прахом.

Про процедуру присипляння(евтаназії) чули багато. Мова йде про навмисне умертвіння улюбленої Мурки, яка постаріла, отримала важку травму або серйозно захворіла. Основна мета евтаназії-позбавити тварину від важких страждань вельми гуманним способом.