Фасады кухни

Хочете створити унікальний дизайн своєї кухні? Шукаєте оригінальні рішення для інтер’єру або спосіб освіжити і привнести щось нове в існуючий дизайн? У нас є те, що вам потрібно! «Uaforming» — українська фірма, яка виробляє меблеві фасади та інші елементи меблів. У нас найкращі
фасады кухни.

Про нашу продукцію

Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Вся продукція проходить необхідний контроль якості. Бажаючі купити фасад кухні можуть бути впевнені в довговічності меблів. Асортимент кольорів та ідей дизайну допоможе створити унікальну кухню, яка буде вас радувати кожен день.

У нас можна замовити: фасади для меблів, кухонні фасади, стільниці, панелі, меблеві плити, кухонні та журнальні столи, а також ортопедичні матраци.

Фасади для кухні вашої мрії

Основною спеціалізацією компанії є кухонні фасади. Всі ми знаємо, що кухня – це маленький світ всередині кожного будинку, в якому кипить життя. Саме тому ми приділяємо їй особливу увагу, орієнтуючись на поєднання затишку, функціональності і естетики.

Величезний досвід роботи в цій сфері діяльності допомагає нам втілювати безліч унікальних ідей в реальність. Тим, хто хоче купити фасад для кухні, ми надаємо широкий спектр фасадів для меблів з різними видами декору поверхні, що дозволяє створити Ваш індивідуальний стиль.

Основні види кухонних фасадів включають: Меблеві фасади в алюмінієвому З-профілі, фасади для кухні «постформінг», фасади для меблів в алюмінієвому Т-профіль, рамкові фасади та інші. Також тут можна купити кухню з радіусним фасадом, фасадом з фарбованим або «вітражним» склом.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *