Фотографии

Найпростіший і доступний або найскладніший з безліччю підводних каменів-приворот по фотографії. Напевно найпоширеніший, на даний момент, вид привороту по фотографії. Це зручно для проведення привороту в домашніх умовах. Здається це дуже просто, адже не треба нічого особливо робити і шукати, не крові, не одягу, нічого істотного, достатньо однієї фотографії людини, яку просто можна викачати з інтернету та роздрукувати на принтері, потім провести простий ритуал привороту на фотографію і всі… У нас приворот по фотографии.

В інтернеті повно способів як приворожити по фото, це і кип’ятити його і склеювати і різати і колоти та сіль а фото сипати і все нібито працює. Але виконавши такий ритуал, люди зазвичай не отримують ніякого результату від зробленого самостійно привороту по фотографії. Все далеко не так просто.
Основна помилка тих хто робить самостійно приворот по фотографії в тому, що фото в цифровому форматі і роздрукований на принтері мертво, в ньому немає ніякої енергетики та інформації про людину, це просто «мертвий» малюнок.
Розбирати детально принципи і відмінності фотографії цифрової і плівкової не будемо, коротко тільки: відмінність фотографій зводиться до того що в плівковому фотоапараті світло пройшов через об’єктив фіксується на плівці зернами галоїдного срібла. Є світло переніс зображення людини відразу на носій, плівку. Після з плівки світлом її і перенесуть на фотопапір. У такому випадку безпосередній контакт людини з папером, безпосередньо як його відбиток. Таке фото перенесеної людини на папір, несе в собі всю інформацію про нього, також і його енергетику. Цифрове фото, також як і на плівковому, об’єктив фокусує людини але на матриці, яка складається з дрібних світлочутливих елементів, яка після опромінення передає зображення в цифровому коді у вигляді нулів і одиниць (потрапив фотон на піксель -одиниця, не потрапив на піксель -нуль) в графічний процесор, який формує і переносить ці цифри в карту пам’яті фотоапарата. Природно таке фото не несе в собі ніякої інформації та енергетики людини.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *