Хромирование пластиковых деталей

Вироби з металу, пластику або інших матеріалів нерідко виявляються схильні до негативних впливів факторів зовнішнього середовища, механічних та інших впливів, в результаті чого не відповідають вимогам довговічності і надійності. Хромування дозволяє збільшити термін служби, запобігти корозії, збільшити стійкість до механічних впливів і зробити вироби з самих різних матеріалів довговічніше, зручніше і надійніше в експлуатації. У нас хромирование пластиковых деталей.

Хромування деталей
Одна з послуг нашої компанії, яка пропонується увазі клієнтів вже протягом багатьох років. Оцінка потреб клієнтів привела нас до розуміння того факту, що багатьом важливо не просто отримати деталі певної форми і призначення, але і бути впевненими в можливості їх тривалої експлуатації, а домогтися такого результату без хромування не представляється можливим.

Хромування металу
Здійснюється на сучасному обладнанні, ми застосовуємо інноваційні підходи, які дозволяють досягти бажаного результату з одного боку і витрачати мінімум металу і часу – з іншого. Це робить хромування пластику, металу, скла та інших матеріалів максимально доступною для наших клієнтів.

Способи і технології
Технологія хромування деталей, яка використовується нашою компанією, передбачає індивідуальний підхід в залежності від того, які саме деталі необхідно обробити.

Так, способи для хромування металевих деталей зводяться до застосування гальванічних розчинів, в яких іони хрому рухаються до одного з електродів, в ролі якого виступає деталь. Це дозволяє забезпечити рівномірне нанесення матеріалу і повне покриття деталі без вад при мінімальних витратах.

Хромування пластикових деталей
Обробка пластикових деталей або елементів, виконаних з іншого матеріалу, передбачає використання різних технологій, в тому числі хімічних або фізичного напилення. У будь-якому випадку для отримання бажаного результату необхідна висока точність і скрупульозний підхід.

Наші фахівці виконують хромування пластикових деталей будь-якого призначення, а також виробів з металу, скла та інших матеріалів. Ми підбираємо оптимальний підхід в залежності від потреб клієнта, поставлених цілей і завдань.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *