Чернила willett

Наша компанія постачає чорнило та розчинники для принтерів Willett. Наші аналогові чорнило повністю сумісні з оригінальними що не раз доведено на практиці і не вимагають тривалих процедур переходу. Виробляються чорнило для Willett: компаніями Nazdar і ITL. Наші чорнила перевірені часом і багатьма організаціями, що використовують їх в маркуванні кабелів і готової продукції. У нас чернила willett.
Чорнило зберігають свої властивості при герметично закритій кришці і не вимагають додаткових вкладень на тестування і використання.

Маркування аналогових чорнила і відповідність оригінальному маркуванню Willett. Компанія ПГС приймає заявки на виготовлення партій сумісних витратних матеріалів за напрямками:

Краплеструйне маркування, включаючи аналогові матеріали для відомих брендів Linx, Matthews, Domino, Videojet, Citronix, Hitachi і багатьох інших.

Працювати з нами легко і вигідно:

Якісні витратні економні матеріали зокрема чорнило і розчинники за вигідними цінами: Чорнило від 1700 руб\літр і Розчинники від 850 руб\літр.

Ми пропонуємо наступну схему роботи для наших клієнтів:

ви робите замовлення, оплачуючи виготовлення зразка.
тестуєте на своєму обладнанні.
оплачуєте першу партію, термін виготовлення першої партії (якщо у нас не було такого артикулу чорнил або розчинника) близько 3 тижнів. Може бути вище за умови використання чіпованих чорнила і розчинників.
користуєтеся, економлячи при цьому до 40-50% коштів на витратні матеріали.
при подальшому замовленні, вас чекає готова партія в наявності.

Ми відкриті до співпраці і бажаємо заощадити Ваші кошти. З нами зручно. Всі витратні матеріали виготовляються в Росії, проблем із затримкою на митниці не існує для нас. Наша компанія економить час і гроші. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *