Черный кофе

Для сучасної людини, кава – це не просто напій, а ціла культура. Пити каву останнім часом стало модно і корисно. Потрібна норма кофеїну в день здатна нормалізувати тиск і стан судин. Не секрет, що він допомагає прокинутися і бути бадьорим протягом дня. Важливо розуміти, що більше шести чашок в день вживати не рекомендується, адже можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Існує величезна кількість видів цієї продукції, важливо розуміти різницю між ними і вибрати свій індивідуальний смак. У нас найкращій черный кофе.

Перелік можливих видів кави
Варто розуміти, що в сучасному світі кавомани і люди, які знають толк у цій культурі, зійшлися на думці гармонійно поєднувати арабіку і робусту в різних типах продукту. Раніше існувала думка, що хорошим напоєм вважається стовідсоткова арабіка без домішок. Існує ряд різновидів споживаної кави:

Без кофеїну. Напій для людей з поганим сприйняттям кофеїну або проблемами з серцем. На смак не відрізняється від звичайного вигляду. Зрозуміло, що справжні зерна не можуть бути позбавлені кофеїну повністю. Продукт просто має менший відсоток його в складі. Найчастіше, продукція родом з Кенії.
Зерновий. Зерна для перемелювання. Користувачі беруть такий товар при наявності власної кавомолки, щоб приємний запах суміші не вивітрювався.
Мелений. Подрібнений і готовий до приготування. Краще зберігати в герметичній упаковці, щоб надовго зберегти відмінні смакові якості.
Розчинний (гранульований). Ненатуральний напій, зібраний в гранули. Представник, що зустрічається найчастіше – Jacobs, має авторитетне ім’я серед інших брендів.
Розчинний (порошковий). Розчиняється навіть при попаданні холодної води. Один з найдешевших версій виробу.
Розчинний (сублімований). Продукт, що досягнув своєї консистенції процесом штучного зневоднення.
Такі види вибираються у ставленні до вимог і індивідуальних смакових якостей. Розчинний варіант один з найбільш доступний в ціні, але це не відноситься до якості. В цьому питанні виграє натуральний, зі своєю історією і корисними властивостями. Існує зелений і чорний кави. Перший характеризується тим, що він сирий. Кожне зерно піддається обжарке, при цьому змінюючи форму і колір. Далі такі зерна перемелюють в різних цілях: для заварювання в чашці, в турці або для кавоварки. Не рекомендується користуватися упаковками вагою в 1 кг, адже вони швидко втрачають свої властивості.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *