Штроборез

Штроборез (борозник) проробляє глибокі і широкі борозни в бетонних, цегляних і кам’яних стінах, прорізає канавки в підлозі, щоб прокласти труби для опалення, подачі газу або електропроводки, не створюючи багато пилу і сміття. В основі конструкції використовується принцип потужної болгарки з двома відрізними дисками і можливістю встановлювати глибину прорізання і зазор між дисками. Цей інструмент воістину незамінний – швидкість роботи в два рази швидше, самі пази виконані акуратно, як по лінійці. У нас найкращій штроборез москва.
Конструкція штробореза
Бороздодел складається з корпусу, движка, кожуха для його захисту, редуктора, шпинделя, трубки відсмоктування пилу і рукоятей. Оснастка — два алмазних диска. Ширина пропилу регулюється відстанню між цими дисками. Також встановлюється і глибина прорізання. Інструмент може використовувати і один диск, але лише два диска дають можливість підвищити ефективність в 2 рази. Штроборізи з пилососом, приєднаним до трубки відсмоктування пилу, виконують свою роботу максимально акуратно і чисто. Для точності переміщення працюючого штроборізи в потрібному напрямку інструмент оснащений напрямними роликами (санчатами).
Характеристики штроборезов
Розмір одержуваної борозни: визначається діаметром диска, шириною штроби і регульованою глибиною прорізу. А основному, в штроборезах застосовуються диски 115 або 230 мм. Диск 115 мм дає максимальну глибину штроби до 20 мм, а диск 230 мм до 65 мм, ширина штроби встановлюється в діапозоні 3-40 мм
Якість штробореза: посилена потужність і швидкість обертання. Робота двома дисками вимагає великий запас потужності. Чим потужніше штроборез, тим якісніше його робота.
Крім того:
Захисна муфта оберігає інструмент від перевантажень
Постійне значення частоти обертання дисків підтримується на протязі всієї роботи
Шпиндель може фіксуватися для комфортної зміни дисків.
Є захист від несанкціонованого включення.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *